User Feedback (6.x-1.1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Delete
da: Slet

en: List
da: Vis

en: Action
da: Handling

en: Date
da: Dato

en: Message
da: Meddelelse

en: Settings
da: Indstillinger

en: View
da: Vis

en: Block message
da: Blokbesked

en: User
da: Bruger

en: Page
da: Side

en: Anonymous
da: Anonym

en: Feedback
da: Tilbagemelding
