User Feedback (6.x-1.1) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: List
de: Liste

en: Action
de: Aktion

en: Date
de: Datum

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Settings
de: Einstellungen

en: View
de: Ansicht

en: Block message
de: Blocknachricht

en: User
de: Benutzer

en: Page
de: Seite

en: Anonymous
de: Gast

en: Feedback
de: Rückmeldung

en: Success message
de: Meldung nach erfolgreicher Buchung
