User Feedback (6.x-1.1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: List
eu: Zerrenda

en: Action
eu: Ekintza

en: Date
eu: Data

en: Message
eu: Mezua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Page
eu: Orria

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa
