User Feedback (6.x-1.1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: List
gl: Lista

en: Action
gl: Acción

en: Date
gl: Data

en: Message
gl: Mensaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: View
gl: Ver

en: Block message
gl: Bloquear mensaxe

en: User
gl: Usuario/a

en: Page
gl: Páxina

en: Anonymous
gl: Anónimo
