User Feedback (6.x-1.1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: List
is: Listi

en: Action
is: Aðgerð

en: Date
is: Dagsetning

en: Message
is: Skilaboð

en: Settings
is: Stillingar

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Page
is: Síða

en: Anonymous
is: Nafnlaus
