User Feedback (6.x-1.1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: List
ka: სია

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Date
ka: თარიღი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Page
ka: გვერდი

en: Anonymous
ka: ანონიმური
