User Feedback (6.x-1.1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: List
kk: Көрсету

en: Action
kk: Әрекет

en: Date
kk: Датасы

en: Message
kk: Хабарлама

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: View
kk: Қарау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Page
kk: Бет

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы
