User Feedback (6.x-1.1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Delete
km: លុប

en: List
km: បញ្ជី

en: Action
km: អំពើ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Message
km: សារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: View
km: មើល

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Anonymous
km: អនាមិក
