User Feedback (6.x-1.1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: List
mn: Жагсаалт

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Date
mn: Огноо

en: Message
mn: Зурвас

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: View
mn: Харах

en: Block message
mn: Блок зурвас

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Page
mn: Хуудас

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх
