User Feedback (6.x-1.1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Page
pa: ਸਫਾ
