User Feedback (6.x-1.1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: List
ro: Listă

en: Action
ro: Acțiune

en: Date
ro: Data

en: Message
ro: Mesaj

en: Settings
ro: Setări

en: View
ro: Afișează

en: Block message
ro: Mesaj pentru bloc

en: User
ro: Utilizator

en: Page
ro: Pagina

en: Anonymous
ro: Anonim
