User Feedback (6.x-1.1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: List
ru: Список

en: Action
ru: Действие

en: Date
ru: Дата

en: Message
ru: Сообщение

en: Settings
ru: Настройки

en: View
ru: Просмотр

en: Block message
ru: Сообщение блока

en: User
ru: Пользователь

en: Page
ru: Страница

en: Anonymous
ru: Гость

en: Feedback
ru: Обратная связь
