User Feedback (6.x-1.1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: List
sq: Lista

en: Action
sq: Veprimi

en: Date
sq: Data

en: Message
sq: Mesazhi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: View
sq: Shfaq

en: User
sq: Përdoruesi

en: Page
sq: Faqe

en: Anonymous
sq: Anonim
