User Feedback (6.x-1.1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: List
sr: Листа

en: Action
sr: Акција

en: Date
sr: Датум

en: Message
sr: Порука

en: Settings
sr: Подешавања

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Anonymous
sr: Анонимни
