User Feedback (6.x-1.1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: List
tr: Liste

en: Action
tr: Eylem

en: Date
tr: Tarih

en: Message
tr: İleti

en: Settings
tr: Ayarlar

en: View
tr: Görüntüle

en: User
tr: Kullanıcı

en: Page
tr: Sayfa

en: Anonymous
tr: Adsız

en: Feedback
tr: Geri bildirim
