User Feedback (6.x-1.1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: List
ug: تىزىملىك

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Feedback
ug: قايتما
