User Feedback (6.x-1.0) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: List
am: ዝርዝር

en: Action
am: እርምጃ

en: Date
am: ቀን

en: Message
am: መልእክት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Page
am: ገጽ

en: Anonymous
am: ስም አልባ
