User Feedback (6.x-1.1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Delete
az: Sil

en: List
az: Siyahı

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Date
az: Tarix

en: Message
az: Mesaj

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Page
az: Səhifə

en: Anonymous
az: Anonim
