User Feedback (6.x-1.1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: List
he: רשימה

en: Action
he: פעולה

en: Date
he: תאריך

en: Message
he: הודעה

en: Settings
he: הגדרות

en: View
he: צפיה

en: Block message
he: חסימת הודעה

en: User
he: משתמש

en: Page
he: דף

en: Anonymous
he: אנונימי
