User Feedback (6.x-1.1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: List
ja: リスト

en: Action
ja: アクション

en: Date
ja: 日付

en: Message
ja: メッセージ

en: Settings
ja: 設定

en: View
ja: ビュー

en: Block message
ja: メッセージをブロック

en: User
ja: ユーザー

en: Page
ja: ページ

en: Anonymous
ja: 匿名

en: Feedback
ja: フィードバック
