User Feedback (6.x-1.1) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: List
mr: यादी

en: Action
mr: कृती

en: Date
mr: दिनांक

en: Message
mr: संदेश

en: Settings
mr: संरचना

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Page
mr: पान

en: Anonymous
mr: अज्ञात
