User Feedback (6.x-1.1) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: List
ne: सूचि

en: Action
ne: कारवाही

en: Date
ne: मिति

en: Message
ne: सन्देश

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Anonymous
ne: अज्ञात
