User Feedback (6.x-1.1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: List
oc: Listar

en: Action
oc: Accion

en: Date
oc: Data

en: Message
oc: Messatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Page
oc: Pagina

en: Anonymous
oc: Anonim
