User Feedback (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: List
pt: Lista

en: Action
pt: Ação

en: Date
pt: Data

en: Message
pt: Mensagem

en: Settings
pt: Configurações

en: View
pt: Ver

en: Block message
pt: Mensagem do bloco

en: User
pt: Usuário

en: Page
pt: Página

en: Anonymous
pt: Anônimo
