User Feedback (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: List
sk: Zoznam

en: Action
sk: Akcia

en: Date
sk: Dátum

en: Message
sk: Správa

en: Settings
sk: Nastavenia

en: View
sk: Zobraziť

en: User
sk: Používateľ

en: Page
sk: Strana

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Feedback
sk: Spätná väzba

en: Success message
sk: Správa o úspechu
