User Feedback (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: List
sv: Lista

en: Action
sv: Åtgärd

en: Date
sv: Datum

en: Message
sv: Meddelande

en: Settings
sv: Inställningar

en: View
sv: Visa

en: Block message
sv: Blockmeddelande

en: User
sv: Användare

en: Page
sv: Sida

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Feedback
sv: Respons
