User Feedback (6.x-1.1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Action
th: แอคชั่น

en: Date
th: วันที่

en: Message
th: ข้อความ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี
