User Feedback (6.x-1.1) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: List
ur: فہرست

en: Action
ur: ایکشن

en: Date
ur: تاریخ

en: Message
ur: پیغام

en: Settings
ur: ترتیبات

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: User
ur: صارف

en: Page
ur: صفحہ

en: Anonymous
ur: گمنام
