User Files (6.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Size
eu: Tamaina

en: Name
eu: Izena

en: Preview
eu: Aurrebista

en: View
eu: Bista
