User Files (6.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Register
fi: Rekisteröidy

en: Type
fi: Tyyppi

en: Size
fi: Koko

en: Name
fi: Nimi

en: Preview
fi: Esikatselu

en: View
fi: Näytä

en: Files
fi: Tiedostot

en: Upload file
fi: Palvelimelle ladattava tiedosto
