User Files (6.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Register
gl: Rexistrar

en: Type
gl: Tipo

en: Size
gl: Tamaño

en: Name
gl: Nome

en: Preview
gl: Vista previa

en: View
gl: Ver
