User Files (6.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Register
hi: पंजीकृत

en: Type
hi: प्रकार

en: Size
hi: आकार

en: Name
hi: नाम

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: View
hi: देखें
