User Files (6.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Register
it: Registrati

en: Type
it: Tipo

en: Size
it: Dimensione

en: Name
it: Nome

en: Preview
it: Anteprima

en: View
it: Visualizza

en: Files
it: File

en: Upload file
it: Carica file
