User Files (6.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Size
ja: サイズ

en: Name
ja: 名前

en: Preview
ja: プレビュー

en: View
ja: ビュー

en: Files
ja: ファイル

en: Upload file
ja: 更新されたファイル
