User Files (6.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Type
ku: جۆر

en: Size
ku: قەبارە

en: Name
ku: ناو

en: Preview
ku: پێشبینی

en: View
ku: پیشاندان

en: Files
ku: پەڕگەکان
