User Files (6.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Register
pl: Utwórz konto

en: Type
pl: Typ

en: Size
pl: Wielkość

en: Name
pl: Nazwa

en: Preview
pl: Podgląd

en: View
pl: Pokaż

en: Files
pl: Pliki

en: Upload file
pl: Wyślij plik
