User Files (6.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Register
th: สมัครสมาชิก

en: Type
th: ชนิด

en: Name
th: ชื่อ

en: Preview
th: แสดงตัวอย่าง

en: View
th: ดู
