User Files (6.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Size
ast: Tamañu

en: Name
ast: Nome

en: Preview
ast: Entever

en: View
ast: Vista

en: Files
ast: Ficheros
