User Files (6.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Type
cy: Math

en: Size
cy: Maint

en: Name
cy: Enw

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: View
cy: Gweld

en: Files
cy: Ffeiliau
