User Files (6.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Register
es: Registrarse

en: Type
es: Tipo

en: Size
es: Tamaño

en: Name
es: Nombre

en: Preview
es: Vista previa

en: View
es: Ver

en: Files
es: Archivos

en: Upload file
es: Subir archivo
