User Files (6.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Register
et: Registreeru

en: Type
et: Liik

en: Size
et: Suurus

en: Name
et: Nimi

en: Preview
et: Eelvaade

en: View
et: Vaata

en: Files
et: Failid

en: Upload file
et: Lae fail üles
