User Files (6.x-1.0-beta2) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Register
fil: Magrehistro

en: Type
fil: Uri

en: Name
fil: Pangalan

en: Preview
fil: Masdan muna

en: View
fil: Tingnan
