User Files (6.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Type
he: סוג

en: Size
he: גודל

en: Name
he: שם

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: View
he: תצוגה

en: Files
he: קבצים
