User Files (6.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Register
lv: Reģistrēties

en: Type
lv: Veids

en: Size
lv: Izmērs

en: Name
lv: Nosaukums

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: View
lv: Skats

en: Files
lv: Faili

en: Upload file
lv: Augšuplādēt failu
