User Files (6.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Name
my: အမည်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: View
my: မြင်ကွင်း
