User Files (6.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Register
tr: Kayıt ol

en: Type
tr: Tür

en: Size
tr: Boyut

en: Name
tr: İsim

en: Preview
tr: Önizleme

en: View
tr: Görüntüle

en: Files
tr: Dosyalar

en: My files
tr: Dosyalarım
