User Files (6.x-1.0-beta3) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Register
af: Registreer

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Size
af: Grootte

en: Name
af: Naam

en: Preview
af: Voorskou

en: View
af: Wys
