User Files (6.x-1.0-beta3) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ar: احذف

en: Type
ar: النوع

en: Size
ar: الحجم

en: Name
ar: الاسم

en: Preview
ar: عاين

en: View
ar: عرض

en: Files
ar: الملفات
