User Files (6.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Register
ca: Registra

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Size
ca: Mida

en: Name
ca: Nom

en: Preview
ca: Previsualitza

en: View
ca: Mostra

en: Files
ca: Fitxers

en: Upload file
ca: Carrega el fitxer

en: Are you sure?
ca: Esteu segur?

en: My files
ca: Els meus fitxers
