User Files (6.x-1.0-beta3) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Register
cs: Registrovat

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Size
cs: Velikost

en: Name
cs: Jméno

en: Preview
cs: Náhled

en: View
cs: Zobrazit

en: Files
cs: Soubory

en: Upload file
cs: Nahrát soubor

en: Are you sure?
cs: Opravdu?
